Gjilan: Një burrit iu përkeqësua gjendja sa ishte në oborr, vdes në spital

Një person ka vdekur në Gjilan.

Sipas raportit policor, viktimës i ishte përkeqësuar gjendja sa ishtë në oborr.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte në oborr, viktimës i ishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe të njëjtin e kishte transportuar në Spitalin e Gjilanit. Nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti ka arritur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, njofton policia.

Go to TOP