Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Gjendet i vdekur një person në Pejë

Është gjetur i vdekur një person në Pejë, në shtëpinë e tij.

Këtë e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë Rajonale në Pejë.

“Vdekja është konstatuar nga emergjenca e qytetit ndërsa ekipet policore të hetuesisë ndodhen në vendngjarje për ekzaminim të rrethanave dhe fakteve”, tha Gashi.

Ai bëri të ditur se viktima është e moshës 55-vjeçare.

Go to TOP