Gjendet e mitura e zhdukur në Gjilan, dyshohet se u dhunua

Policia e Kosovës bën të ditur se viktima femër kosovare e mitur e cila ishte raportuar si e zhdukur është kthyer në shtëpi dhe sipas saj ajo kishte qenë në shtëpinë e të dyshuarit, mashkull kosovar.

Rasti ka ndodhur në Gjilan, të enjten në orën 11:00.

“Person i zhdukur i gjetur-dhunim. Viktima femër kosovare e mitur e cila ishte raportuar si e zhdukur është kthyer në shtëpi dhe sipas saj ajo kishte qenë në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar”, thuhet në raport.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Go to TOP