Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Gjakovë: I dehuri plagos veten

Një person në Gjakovë dyshohet se ka plagosur veten derisa ishte në gjendje të dehur.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë konfiskuar dy pistoleta dhe katër fishekë.

I dyshuari ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është arrestuar, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Go to TOP