Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

FOTO/ Eleni Foureira zbulon barkun e saj të rrumbullakosur

Eleni Foureira  konfirmoi pak ditë më parë zërat se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me partnerin Alberto Botian.

Dhe së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto ku ka treguar barkun e rrumbullakosur.

Më konkretisht, ajo ka publikuar një sërë fotosh ku shihet duke pozuar e veshur me një fund të gjatë, një kapele blu dhe me një bluzë të tejdukshme nga e cila mund të shihet barku i rrumbullakosur.

Go to TOP