Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, pas disa periudhave të vështira në jetën e saj këtë vit, i është rikthyer normalitetit.

Ajo ka treguar se ka nisur një lidhje të re me një burrë dhe se po e mendon seriozisht edhe martesën.

E se gjërat janë bërë serioze mes tyre, këtë e vërteton edhe fotografia e fundit e hedhur nga vet Fjolla Morina në InstaStory.

Bëhet fjalë për një fotografi “selfie” të çiftit, ku ajo e mbulon me një emoji zemre fytyrën e personit, teksa i bën një dedikim dashurie në mbishkrimin e fotografisë.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

“Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi”, ka shkruar këngëtarja shqiptare.

Fjolla përndryshe ka paralajmëruar se shumë shpejt do t’i rikthehet edhe muzikës, pasi tash e sa kohë ka punuar në projekte të reja muzikore.

Go to TOP