Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Festë e çmendur në Mitrovicë, pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Zvicra ka arritur të mposht Serbinë dhe ka siguruar kualifikimin tutje në Kupën e Botës.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “974” përfundoi me rezultat 2-3.

Njërin nga golat arriti ta realizoi futbollisti me prejardhje shqiptar, Xherdan Shaqiri.

Pas fitores, si në çdo qytet tjetër të Kosovës, festa e çmendur nuk ka munguar edhe në Mitrovicë.

Go to TOP