Kronika e zezë

Ferizaj: Punëtori bie nga ndërtesa ku ishte duke punuar

Një person ka rënë nga një ndërtesë ku ishte duke punuar.

I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj.

LËNDIM AKSIDENTAL

Ferizaj 04.12.2021 – 09:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në një ndërtesë në ndërtim e sipër, ka pësuar lëndime trupore, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq më shumë