Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Dyshonte për tumor/ Mjekja ekzaminon Luiz Ejllin, ja përgjigjja për shëndetin e tij

Luizi gëzon shëndet të plotë, dhe këtë e ka konfirmuar mjekja në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ajo sqaroi se ai ka kryer të gjitha ekzaminimet e nevojshme dhe ka rezultuar se gëzon shëndet të plotë.

Mjekja: Luizi është paraqitur më gëlbazë me gjak, 3 episode. Ekzaminimet e tregojnë normale. Pas skanerit, nuk rezultojnë probleme edhe KG normale.Tani i rekomandohen vetëm antibiotikë.

Ndërkohë opinionistët e kanë dënuar veprimin e Luizit. 

Arbri: E para shyqyr ska gjë, e frikshme dy, dhe e treta e turpshme. Si manipuloi një Shqipëri të tërë! Hera e parë që një njeri e tillë manipulon një situatë kështu

Zhaklina: E pa besueshme që shantazhoi emocionalisht një Shqipëri të tërë. Lërë familjarët se si janë ndjerë!

Go to TOP