Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Deputeti i VV-së: Infermierëve pos burgut “duhet me jau marrë edhe fytyrën”

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Gramos Agusholli, ka reaguar për rastin e dhunës së Aurona Pelajt, infermiere që e ka sulmuar një grua të moshuar.

Ai ka thënë se “pos burgut infermierëve duhet me ia marrë edhe fytyrën”.

Madje deputeti infermierët i ka quajtur “krijesa në formë njëri.

“Qe moti kohë nuk kam parë video që më ka ngjallur neveri e dhimbje sa kjo ku rrahet një e moshuar në Pejë.  I shqetësuar tej mase se si me këtë krim qeshej, dhe i njëjti xhirohej. Shumë kriminelë me një vend. Me ushtru dhunë mbi një të moshuar, tregon sa i ligë dhe i poshtër je.  Përveç burgut, duhet me ua marrë fytyrën këtyre krijesave të quajtura njeri”, ka shkruar Agusholli në Facebook.

Deri më tani tri infermiere janë arrestuar në lidhje me rastin.

Go to TOP