Life Style - Funny

Del FOTO/ E dhunoi dhe tradhtoi për disa vite, a është ky ish-bashkëshorti i Arjola Demirit

Aktorja, Arjola Demiri, aktualisht pjesë e “Big Brother VIP” la shumë persona gojëhapur me rrëfimin e saj. 

Ajo zbuloi se ka rënë pre e dhunës së ish-bashkëshortit të saj.  

Arjola ka rrëfyer më tej se në momentin e ndarjes ka qenë sërish shtatzënë me binjakë, të cilët kishte vendosur ti abortonte, pas gjendjes së rënduar psikologjike. 

Po kush është ish-burri i saj? 

Në mediat sociale janë publikuar foto ku pretendohet se është ish-burri i aktores, në shoqërinë e një femre tjetër. 

Sipas raportimeve, Arjola Demiri nuk është në lidhje dashurie që nga ndarja me bashkëshortin e saj.  

Ajo jeton vetëm me fëmijët, ndërkohë që babai i tyre jeton në Kosovë. 
Image

Shfaq më shumë
//ugroocuw.net/4/3473483