Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re të albumit “The Absolute vol.1”

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore, teksa është drejt finalizimit të albumit më të ri.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram ku ajo ndiqet nga më shumë se 1.9 milion fansa, Dafina ka sjellur një pjesë të shkurtër nga kënga më e re.

Në një video, autorja e “Malli” këndon pak nga projekti, i cili që do të jetë pjesë e albumit “The absolute vol.1”.

Të shumta kanë qenë komentet nga ana e admirueseve të saj, të cilët me padurim presin një projekt të ri nga artistja.

Kujtojmë që kënga e fundit e Dafinës është bashkëpunimi që solli me reperin Mozzik “Drama & Pahiri”.

Ndërkohë, Dafina këtë kohë mbetet e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore të shumta.

Go to TOP