Kronika e zezë

Burri e sulmon fizikisht gruan e tij në Pejë

Një grua në Pejë është ankuar në polici pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Siç thuhet në raportin e policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort