Burri e sulmon fizikisht gruan e tij në Pejë

Një grua në Pejë është ankuar në polici pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Siç thuhet në raportin e policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Go to TOP