Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Beyonce sjell fotografi të mahnitshme me dukjen e re, pasi tregon për vështirësitë e filmit “Renaissance”

Beyonce i dha legjionit të saj të fansave të njohur me dashuri si ‘Beyhive’, një tjetër dhuratë të hershme të pushimeve teksa ndau një set të pabesueshëm fotografish të enjten.

Superylli i popit, 42-vjeçare, shkoi në Instagramin e saj për të postuar një koleksion fotografish që tregonin flokët e saj mahnitëse bionde platini dhe dekoltenë e bollshme në një kostum blu të çelët me vija.

Me një gjerdan gjigant plot me diamante, krijuesja i hitit ‘Thique’ pozoi si një supermodele në një dhomë të zhveshjes dhe në sediljen e pasme të një limuzine, shkruan DailyMail.

Nuancat e saj të stilistëve ishin gjithashtu të veshura me bizhuteri, pasi ajo veshi një pardesy të bardhë mahnitëse dhe mbante një tufë argjendi vezulluese në disa prej fotove.

Ndarja e mediave sociale vjen më pak se një ditë pasi Beyonce postoi një mesazh të gjatë për t’u bërë thirrje fansave të saj dhe ekipit të saj që e bëri filmin e saj të koncertit “ Renaissance” ‘filmin numër 1 në vend’.

“Unë thjesht nuk mund t’ju falënderoj të gjithëve sa duhet për mbështetjen tuaj. Ishte një nga gjërat më të vështira që kam bërë ndonjëherë për shkak të kohës”, ka shkruar ajo në një video, duke shfaqur pamje nga premiera të shumta të filmit, ku morën pjesë Taylor Swift, Blake Lively, Lizzo Kris Jenner dhe të tjerë yje.

“Praktikisht kam fjetur në seancat e editimit, ngjyrës dhe përzierjes”, tha ajo.

“Gara me kohën vazhdoi për ta nxjerrë këtë film kaq shpejt. Por ia vlente kaq shumë.” vazhdoi Beyonce. 

Go to TOP