उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Bekim Jashari largohet nga politika

Bekim Jashari ka bërë të ditur se nga sot ka vendosur që zyrtarisht të pushojë aktivitetin e tij politik.

Ai tha se deri te vendimi ka ardhur në koordinim të plotë me familjen dhe për disa arsye, teksa shtoi se “nuk e kisha besuar që individë të caktuar do të degradonin gjithçka, duke shpifur, shantazhuar, blerë e manipuluar vullnetin qytetar, vetëm e vetëm për të fituar pushtet dhe ndikim të pamerituar.

Ish-kryetari i Skenderajt dhe djali i heroit Hamzë Jashari,deklaroi se asnjëherë në jetën e tij,  nuk ka pasur pretendime për të marrë pozita politike dhe pushtet, por njëkohësisht nuk i ka ikur dhe nuk do t’i ikë asnjëherë përgjegjësive për t’i shërbyer vendit, në jetësim të amanetit të heronjve, dëshmorëve e martirëve të lirisë.

“E dyta, pas përfundimit të mandatit tim të parë si kryetar i Skenderajt, i hyra garës edhe për një mandat, duke prezantuar projektet e realizuara dhe programin qeverisës për mandatin e dytë. Këtë e kam bërë në formën më demokratike, në emër të garës fer dhe respektim të ligjit për çka edhe kemi punuar e luftuar me shekuj”, është shprehur Jashari.

Ai tha se arsyeja e tretë e largimit të tij nga politika është se situata aspak e favorshme në të cilën gjendet shteti kurse e katërta,  në këto rrethana se si zhvillohet politika në Kosovë, Jashari deklaroi se prania e tij në politikë, në këtë momentum të tillë nuk mund të vazhdojë.

Sidoqoftë, ish-kryetari i Skenderajt deklaroi se angazhimin e tij për qytetarët e Skenderajt e ka bërë vetëm me qëllim që t’i shërbej në paqe kurse opozitën konstruktive në këtë komunë, tha se do të vazhdojë të bëjnë asamblistët e listës së pavarur “Ideal”, së bashku me ish bartësin e listës, Nuredin Lushtaku si udhëheqës i përkohshëm, deri në zgjedhjen e strukturave drejtuese në muajt në vazhdim.