Behgjet Pacolli uron Kurban Bajramin me një foto me gruan e tij

Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka uruar festën e Kurban Bajramit, duke publikuar edhe një foto me bashkëshorten e tij.

Në këtë ditë feste, ai ka uruar shëndet, begati dhe lumturi për secilin.

“Gëzuar festa e Kurban Bajramit! Uroj shëndet, begati, dhe lumturi për secilin nga ju në këtë ditë të shënuar”, ka shkruar Pacolli.

Go to TOP