Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Arbër Hajdari do të bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do të bëhen prindër për herë të parë,

Ishte vetë Arbër Hajdari që e zbuloi lajmin mbrëmjen e sotme në “Me lër të flas”.

Teksa po diskutonin për sakrificat për fëmijët dhe shkollimin, Arbri nuk i rezistoi aspak provokimit të Romeos dhe pyetje “Kur do të bësh një fëmijë”.

“Do bëhem baba shumë shpejt”, tha Arbri i cili ka zbuluar edhe gjininë.
“Zoti e pranoi lutjen, doja të bëhesha babai i një vajze dhe po bëhemi me vajzë”, shprehet Arbër Hajdari.

Kujtojmë se një vit më parë Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

Go to TOP