Alma Bektashi i jep fund martesës, bashkëshorti në lidhje me një psikologe…

Këngëtarja e mirënjohur dhe shume e dashur nga publiku Alma Bektashi ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private.

Alma ishte prej 25 vitesh e martuar me bashkëshortin e saj Sokolin, por sot bëhet e ditur se këngëtarja i ka dhënë fund kësaj martese.

Burime për “Panorama Plus” bëjnë me dije se Sokoli ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re.

Kujtojmë që dyshja janë prindër të dy fëmijëve, një vajze të quajtur Anisa dhe Orest.

Go to TOP