Kombëtare

Aksident në Fushë Kosovë

Një aksident zinxhiror ka ndodhur para pak çastesh në Fushë-Kosovë.

Sipas fotografive të dërguar nga një qytetar në redaksinë e Kosova.info, në aksident janë përfshirë tri makina.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Kosova.info/