Kronika e zezë

Aksident mes një autobusi urban dhe kamioni në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 08:00 mes një autobusi të linjës urbane dhe një kamioni, afër mensës së studentëve në Prishtinë.

Nuk raportohet për dëme të mëdha dhe as njerëz të lënduar.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort