Aksident mes dy motoçikletave dhe një veture në Prishtinë, nuk dihet për të lënduar

Një aksident mes dy motoçikletave dhe një veture raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar si pasojë e këtij aksidenti.

Go to TOP