Kosova.info

Agjira Spanca ndan lajmin e trishtë, moderatorja humb njeriun e shtrenjtë

Moderatorja Agjira Spanca ka dhënë sot një lajm të trishtë.

Ajo ka humbur një nga njerëzit më të shtrenjtë, gjyshin e saj. Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Agjira publioi foton e tij dhe krahas saj shkruan e pikëlluar:

“Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri. Ne ndahemi me gjyshin tonë të dashur”.

Image

Kujtojmë që disa kohë më parë Argjira ka folur gjatë një interviste dhe për humbjen e babait të saj.

Teksa tregonte marrëdhënien e saj me të atin, prezantuesja shpërtheu në lot.

“Më merrte me vete në mal, dilnim për gjueti, ishim shumë të afërt”- ka thënë moderatorja më herët, e cila u shpreh se megjithëse ai i mungon fizikisht, ajo e ndjen gjithmonë pranë prezencën e tij. Kur mendoj ta bëj apo jo diçka, gjithmonë pyes veten si do të donte babi, më duket se më ndjek në çdo hap”,– rrëfëu asokohe Agjira.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort