Kosova

AAK sot mban konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media.

Sipas njoftimit nga Zyra për Informim e AAK-së, konferenca do të fillojë nga ora 12:00 dhe do të mbahet në hollin e kuvendit të Kosovës.

Në njoftim nuk është bërë e ditur arsyeja e konferencës.

“Sot, me fillim nga ora 12:00, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. Konferenca mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftim.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort