Aeroporti i Prishtinës: Policia ia gjen një personit 41 fishekë të fshehur në trup

Policia e Kosovës gjatë një kontrolli ia kanë gjetur një personit 41 copë fishekë.

Rasti ka ndodhur në Aerportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, të shtunën pas mesnatës.

ARMËMBAJTJE PA LEJE

ANP, Adem Jashari 04.12.2021 – 02:00. Gjatë kontrollit në trup, te i dyshuari mashkull kosovar, i janë gjetur dhe konfiskuar 41 copë fishekë. Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregulltë.

Go to TOP