Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Vushtrri, arrestohet për “vjedhje të rëndë” dhe lirohet

Hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit Policor në Vushtrri, kanë identifikuar dhe arrestuar një person të dyshuar për veprën penale “vjedhje e rëndë”.

Arrestimi i të dyshuarit “A. J., 20 vjeçar, shtetas i Republikës së Kosovës, është bërë mbi dyshime të arsyeshme dhe provave  të siguruara se me datën 2 prill 2022 në Vushtrri, ka kryer veprën penale “Vjedhje e rëndë”  ku cak i kësaj vjedhje ishte një shtëpi private”, njofton policia.

Pas procedurave të intervistimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është  liruar në procedurë të rregullt, njofton policia.

Go to TOP