Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Konfirmohen datat dhe koha e ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Italisë

Lega Serie A i ka publikuar datat dhe kohën zyrtare për ndeshjet çerekfinale të Kupës së Italisë.

Duele, si Inter-Roma, Milan-Lazio, Atalanta-Fiorentina dhe Juventus-Sassuolo, janë caktuar për këtë fazë të Coppa Italia.

Përballja e parë do të zhvillohet ndërmjet Nerazzurrëve dhe Giallorossëve në Giuseppe Meazza më 8 shkurt me fillim në ora 21:00.

Çerekfinalja tjetër është caktuar ndërmjet Rossonerëve dhe Lazios më 9 shkurt me fillim në ora 21:00.

Atalanta luan ndaj Fiorentinas më 10 shkurt nga ora 18:00, derisa Juventusi është nikoqir i Sassuolos të njëjtën ditë, tre orë më vonë (nga ora 21:00).

🗓️ | Quarti di Finale #CoppaItaliaFrecciarossa 🏆#WeAreCalcio

— Lega Serie A (@SerieA) January 24, 2022

Go to TOP