उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Zuckerbergu shton sigurimin përreth vetes, pasi i përjashtoi 11,000 punëtorë

Meta, kompania mëmë e Facebook, ka thënë në një dosje se po rrit shpenzimet e saj për sigurinë personale të shefit ekzekutiv dhe bashkëthemeluesit, Mark Zuckerberg, me 4 milionë dollarë, në 14 milion dollarë, pasi që kompania ka shkurtuar mijëra vende pune, në atë që Zuckerberg e ka quajtur “viti i efikasitetit”.

Bordi i Metës deklaroi se rritja e sigurisë prej 40% ishte “e përshtatshme dhe e nevojshme në rrethanat” dhe ishte në vend “për të adresuar shqetësimet e sigurisë për shkak të kërcënimeve specifike ndaj sigurisë së tij që lindin drejtpërdrejt si rezultat i pozicionit të tij si themelues, kryetar dhe CEO i Metës”.

Zuckerberg lejohet të përdorë paratë për të paguar për “personel shtesë, pajisje, shërbime, përmirësime të banesave” dhe nevoja të tjera të lidhura me sigurinë. Kostot e tij personale të sigurisë u rishikuan për herë të fundit në vitin 2018 kur ai mori 10 milionë dollarë nga kompania.

Paga e manjatit të teknologjisë është vetëm 1 dollarë në vit – por të ardhurat e tij janë shumë më tepër. Zuckerberg renditet si personi i 16-të më i pasur në botë në listën e miliarderëve të Forbes për shkak të aksioneve të tij në Meta.

Meta pushoi nga puna 11,000 punonjës, e barabartë me 13% të fuqisë punëtore, shkruan Guardian.

Kur njoftoi shkarkimet në nëntor të vitit të kaluar, Zuckerberg tha se rënia e të ardhurave nga reklamat, rritja e konkurrencës dhe një rënie më e gjerë ekonomike nënkuptonin që kompania duhej të zvogëlohej.

Meta, dikur e vlerësuar në 1 trilion dollarë, humbi 70% të vlerës së saj në 2022. Në korrik, kompania raportoi rënien e saj të parë ndonjëherë të të ardhurave.