Zhduket një grua në Klinë

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një gruaje në Klinë.

Rasti është duke u hetuar.

“Klinë / 20.05.2024 – 10:00. Ankuesja shtetase e Shqipërisë ka njoftuar policinë se viktima femër ka dalur nga shtëpia ku banojnë dhe nuk është kthyer. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim.

Go to TOP