Kosova.info

Wow! Nuk do ta besoni/ “Leku letër”, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon shifrën e çmendur që merr për të kënduar në një dasmë

Këngëtarja Big Mama është një nga personazhet më të dashur dhe të komentuar të showbizit shqiptar.

Ajo njihet për natyrën e saj ekspresive dhe të sinqertë dhe nuk nguron aspak të tregojë se sa para merr për të kënduar në një dasmë.

E ftuar në “Zemër Luana”, Big Mama tha se merr rreth 20 mijë euro, një shumë mjaft e majme.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort