Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Vesna Pusic i përgjigjet Blinken: Ndërkombëtarët kanë problem me Kurtin se ai nuk korruptohet e shantazhohet

Ish Ministrja e Jashtme e Kroacise Vesna Pusic I është përgjigjur sekretarit amerikan të Shtetit Antony Blinken i cili i bëri thirrje presidentit Vuçiq për të ulur tensionet me Kosovën dhe për të kërkuar llogari nga ata që janë përgjegjës për sulmet e fundit.

Pusic ju përgjigj Blinken, duke i kërkuar të shikojë të vërtetën në sy, teksa i kujton se arsyeja pse ndërmjetësuesit e ndryshëm ndërkombëtarë kanë probleme me kryeministrin e Kosovës Kurti, është se ai është një politikan i rrallë i pa korruptuar dhe i vështirë për t’u shantazhuar.

Go to TOP