Kosova.info

U bë e famshme gjatë Botërorit të Rusisë, modelja ‘ndez’ rrjetin me format bombastike

Lucia Javorcekova konsiderohet si një prej modeleve më seksi dhe më të suksesshme të “Instagram”-it.

Image

E bërë e famshme gjatë kampionatit botëror të futbollit të 5 viteve më parë në Rusi, si një prej muzave më seksi, ajo tashmë vijon të dhurojë show në rrjetet sociale.

Bukuroshja sllovake shfaqet në një formë fantastike nga plazhet ekzotike, ndërsa tërheq vëmendje më fizikun e saj perfekt.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort