Shaqiri publikon fotografi me legjendën Fadil Vokrri

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, ka publikuar një fotografi me legjendën Fadil Vokrri.

Shaqiri këtë fotografi e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Përndryshe, Zvicra ditë më parë ka luajtur me Kosovën në “Fadil Vokrri”, me Granit Xhakën dhe Shaqirin, që të dytë ishin në fushë.

Ndeshja kishte përfunduar me rezultat 2-2.

Go to TOP