Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sezoni veror ende nuk ka mbaruar, Demi Rose rrit sërish temperaturat me fotot ‘hot’

Kur bëhet fjalë për Demi Rose, padyshim që të gjithëve ju vijnë në mendje foto hot të modeles që I publikon shpesh në rrjete e saj sociale.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar në Instagramin e saj disa fotografi ku shfaqet  eveshur me një ‘body’ në ngjyrë të brdhë që i nxirrnin në pah hiret femërore.

Demi ishte në formë të shkëlqyeshme, teksa bëntë shëtitje në një nga plazhet e Californisë dhe modeloi me rrobat e banjos nga “Pretty Little Thing”.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime nga ndjeksit të cilët e kanë komplimentuar për paraqitjen.

Go to TOP