Selena Gomez e shpreh dashurinë ndaj Benny Blanco: Të dua (FOTO)

Selena Gomez vazhdimisht po tregon se është dashuruar.

Ajo ka shpërndarë një mori fotografish në story në Instagram bashkë me të dashurin e saj, Benny Blanco.

Në fotografi shihen Gomez dhe Blanco të dashuruar marrëzisht duke u puthur dhe i kapur duart mes vete.

Në një foto, çifti, i cili konfirmoi lidhjen e tyre në dhjetor të vitit 2023, shkruan People.

Go to TOP