Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Ronela Hajati publikon këngën e re “Himni”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka sjell një tjetër projekt të ri muzikor.

“Himni” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Ajo shfaqet në disa skena provokuese, ku edhe tashmë shquhet për paraqitjet që bën.
Teksti dhe melodia është realizuar nga vet artistja me producim nga Apollo Producer.
Videoja u bë nga Fullmoon Production, e drejtuar nga The Claudia.
Kjo është në kuadër të albumit të saj të ri, i cili përmban gjithsej shtatë këngë.

Ky projekt është i dyti me radhë pas “Jeta Kriminale”, e cila u lansua pak ditë më parë.

Go to TOP