Rita Ora zbulon ‘çelësin’ për ta bërë martesën e saj me Taika Waititi të funksionojë, pavarësisht orareve të tyre ‘të çmendura’

Rita Ora ka zbuluar se ‘komunikimi është kyç’ kur bëhet fjalë për të funksionuar martesën e saj me Taika Waititin.

Ylli i popit, 33 vjeçe, u martua me regjisorin hollivudian, Taiki, 48 vjeç, në vitin 2022 në një ‘ceremoni intime’ në Londër pas katër vitesh lidhje.

Por pavarësisht orareve të tyre ‘të çmendura’, ajo shpjegoi se ata kanë një ‘lidhje të vërtetë’ që i mban të bashkuar.

Ajo tha për The Sun : “Ajo që funksionon është një lidhje e vërtetë dhe një ndjenjë e vërtetë miqësie. Komunikimi është kyç”.

“Oraret tona janë të ngjeshura, kështu që është thjesht e rëndësishme të flasim dhe kjo është ajo që ka funksionuar për ne.”

“Ask & You Shall Receive” është publikimi i fundit i Ritës pas suksesit të albumit të saj më të mirë të vitit 2023 “You & I”.

Duke folur për publikimin e fundit, Rita tha: “Kënga është plot me atmosferë optimiste, verore dhe ka të bëjë me kapjen e momentit në mënyrë romantike dhe zhytje direkt me dikë të veçantë”.

Go to TOP