Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rita Ora mahnit me një tjetër paraqitje unike në tapetin e kuq të “Jingle Bell Ball “

Rita Ora mahnitet me një fustan gjysmë të shndritshëm me zhveshje teksa drejton ardhjet magjepsëse së bashku me Zara Larsson dhe Raye në tapetin e kuq me yje të Jingle Bell Ball të Capital

Rita Ora, Zara Larsson dhe Raye u siguruan që të gjithë sytë ishin te ato teksa udhëhoqën ardhjet e yjeve në tapetin e kuq në Jingle Bell Ball të Capital me Barclaycard të dielën (10 dhjetor).

Këngëtarja Rita, 33 vjeçe, mahniti me elegancën në fustanin me shkëlqim me prerjen e veçantë anash, teksa pozoi në eventin vjetor.

Ajo shfaqi fizikun e saj joshës dhe flokët e gjata bionde me gërsheta, ndërkohë që vendosi edhe një makijazh të theksuar.

Veshja e saj theksoi në mënyrë perfekte figurën e saj elegante, ndërsa ajo pozoi para kamerave.

Ritës iu bashkua Zara Larsson dhe Raye, të cilët ndihmuan në udhëheqjen e ardhjeve të mbushura me yje.

I mbushur çdo vit me yjet më të mëdhenj në industri, Jingle Bell Ball i Capital do të zhvillohet të shtunën më 9 dhe të dielën më 10 dhjetor të këtij viti.

Leigh-Anne, Alicia Keys, Busted, Tom Grennan, Tate McRae, Becky Hill, ArrDee, Nathan Dawe dhe Jax Jones dolën në skenë të shtunën.

Ndërsa Take That, RAYE, S Club, Zara Larsson, Rudimental, Rita Ora, Joel Corry dhe Jazzy performuan të dielën.

Rita elektrizoi skenën e veshur me një mini-fustan ngjyrë gri pa mëngë, që e përshtati me geta të zeza dhe çizme të gjata.

Kjo vjen pasi Rita mori vëmendje në British Fashion Awards të hënën teksa zgjodhi një pamje të çuditshme për eventin prestigjioz.

Go to TOP