Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram

Këngëtarja shumë e dashur, Rina Balaj, ka ndarë disa fotografi tejet fantastike në Instagram.

Artistja këtë herë është shfaqur elegante dhe joshëse njëkohësisht, duke treguar po ashtu stilin e saj unik.

Rina në këtë set fotografish shfaqet me një kostum të zi shumë seksi, i cili zbulon shumë trupin e saj.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Veshja është krejtësisht e tejdukshme, me disa disa detaje që e bëjnë edhe më atraktive.

Ajo i shtoi këtij ansambli një xhaketë të gjatë prej lëkure dhe çizme me taka, gjithashtu të zeza.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Rina kohëve të fundit eshte shfaqur me flokë shumë të shkurta të zeza, të cilat i shkojnë shumë, sidomos në këto imazhet e fundit, të ndara me ndjekësit e saj.

Grimi i saj ishte i përsosur, me sy të theksuar, dhe buzë nudo. 

Foto: Rina Balaj/Instagram
Go to TOP