Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Publikohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

Dy reperët e njohur, Capital T dhe MC Kresha janë rikthyer me një bashkëpunim të ri.

Ashtu siç kishin paralajmëruar, dyshja kanë publikuar këngën me titullin “Legendary”.

Projekti vjen me tekst të shkruar nga dy artistët, ndërsa për ‘beat’ është përkujdesur Fisnik.

Producent i këngës është Rzon, i cili edhe a bërë miksimin, teksa masterisimi u realizua nga Avaxus.

“Legendary” është kompletuar edhe nga ana vizuale, që iu besua produksionit “Gargia Global”.

Projekti tashmë gjendet i lansuar në kanalin zyrtar të Capital T në YouTube dhe të tjera platforma, e që padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të shumtë të rap-artistëve.

Go to TOP