Kosova.info

Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders përforcojnë spekulimet për një lidhje dashurie, sërish në krahët e njëri-tjetrit

Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders përforcojnë spekulimet për një lidhje dashurie, shfaqen sërish në krahët e njëri-tjetrit

Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders dukej se ishin larguar nga zona e miqve.

Bashkë yjet e “Bodies, Bodies, Bodies” u shfaqën komod të hënën teksa po prisnin për të ngrënë në Brooklyn.

Në fotot e siguruara nga TMZ, dyshja u ulën krah njëri-tjetrit në Baba’s Perogies, ndërsa qeshnin me diçka që po shikonin në telefonin e humoristit.

Në një moment, Wonders madje e mbështjelli krahun e saj rreth shpatullave të aktorit dhe po mbante vazhdimisht faqen e saj në të tijën.

Çifti i ri shkëmbyen disa përqafime të ëmbla, sipas klientëve të tjerë në restorant.

Kjo dalje shënon herën e katërt që Davidson dhe Wonders janë parë së bashku gjatë muajit  shkurt.

Në fakt, në fund të dhjetorit, dyshja u fotografuan duke u shoqëruar disa herë në një javë – duke bërë pazar së bashku, në një lojë të Rangers dhe duke shijuar një takim natën vonë në apartamentin e komedianit.

Çifti i ri, që me sa duket nisën lidhjen në vitin 2021, u ribashkuan në tetor pasi Wonders iu bashkua kastit të shfaqjes së re të Davidson, “Bupkis”.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort