Kosova.info

Përfaqësuesja e Kosovës me paraqitje dinjitoze në garat mesdhetare për U12

Kosova është duke marr pjesë në garat mesdhetare në pingpong “Trofeu Transalpine” dhe “Kupa Mesdhetare” për U12 që do të mbahen nga 6 – 9 dhjetor në Biella te Italisë.

Në garat ekipore ka shënuar 4 fitore dhe 2 humbje, duke u plasuar kështu ne vendin e 17 nga 34 përfaqësueset pjesëmarrëse.

Nesër do të vazhdohet me gara individuale. /Kosova.info/

escort mersin - izmir escort