Oriola Marashi duket fantastike me një dukje verore në fotografitë e fundit

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, çdo herë merr vëmenjde me publikimet që bën në Instagram.

Me disa fotografi të mrekullueshme të postuara në llogarinë e saj, Oriola ka shfaqur sensualitet dhe një stil mbresëlënës.

Me një fustan veror shumëngjyrësh, Oriola dukej e mahnitshme, teksa shfaqi figurën e saj joshëse.

Fustani i Oriolës kishte një shpinë të hapur, ndërsa ishte i gjatë deri në fund të këmbëve.Oriola njihet si një nga modelet më të bukura dhe natyrale, ajo po ashtu është pjesë e markës prestigjioze “Guess”.

Go to TOP