FIBA U-16: Djemtë e Kosovës përballen me San Marinon, Gjibraltarin dhe Armeninë

Djemtë e Kosovës, në kuadër të FIBA U-16 Kampionatit Evropian do të përballen me San Marinon, Gjibraltarin dhe Armeninë.

Ky është grupi B, nga Divizioni C për vitin 2024.

“I urojmë shumë suksese djemve tanë”. ka shkruar Federata e Basketbollit të Kosovës

Go to TOP