Kosova.info

Kosova pjesëmarrëse në kampionatin evropian për U13

Përfaqësuesja e Kosovës në pingpong ka udhëtuar sot për në Podgoricë ku nga data 16 deri më 19 qershor do të mbahet kampionati evropian për U13.

Kosova në kategorinë e meshkujve do të përfaqësohet nga Resul Smajli, Olti Behluli, Feim Rama (trajner) kurse në kategorinë e femrave nga Ajola Behluli, Maxhire Sojeva dhe Ardian Lamaxhema (trajner).

Po ashtu në këtë kampionat do të ndajnë drejtësinë gjyqtarët nga Kosova : Alban Azemi, Eroll Karabaxhaku, Adem Berisha, Besim Hajdari, Linda Zeqiri, Naim Azemi. /Kosova.info/

Më të fundit

escort mersin - izmir escort