Nuk ka fitues në 90 minuta, City – Real shkon në shtesë

Një tjetër mbrëmje e madhe për të pasionuarit e futbollit. Manchester City – Real Madrit, një duel “titanësh”, që duhet të nxjerrë një fitues.

Pep Guardiola vendos Dias dhe Akanji në qendër të mbrojtjes, De Bruyne vjen në vend të Kovacic dhe ka edhe një ndryshim në portë, Ederson rikthehet titullar.

Gjithçka e pritshme sa i përket formacionit të Ancelottit: Nacho luan në vend të Tchouaménit të pezulluar.

Go to TOP