Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Nora Istrefi sjell së shpejti bashkëpunimin me Eli Malaj, publikon pamje nga prapaskenat e klipit

Nora Istrefi, një nga emrat më të njohur në industrinë muzikore shqiptare, është duke ndërmarrë një hap të ri emocionues me bashkëpunimin e saj të ardhshëm me këngëtaren e talentuar nga Shkodra, Eli Malaj.

Bashkëpunimi i shumëpritur u zbulua përmes një videoje të ndarë së fundmi nga të dyja artistet në Instagram, duke treguar prapaskenat e xhirimeve të klipit për këngën e re që titullohet “Gati”.

Eli Malaj, e njohur për zërin e saj të ëmbël dhe interpretimet prekëse, ka krijuar një bujë të madhe këtë vit, sidomos pas lansimit të baladës “Jeta prap vazhdoi”, e cila u prit me kritika pozitive dhe u bë një nga këngët më të dashura për publikun.

Tani, në kombinim me stilin e freskët dhe energjinë e Norës Istrefit, “Gati” premton të jetë një projekt interesant për publikun shqiptar.

Videoja paralajmëruese që artistet kanë ndarë me ndjekësit e tyre është një shije e asaj që të dyja mund të ofrojnë së bashku – harmoni, stil dhe një mesazh që, pa dyshim, do të resonohet me fansat e tyre.

Fansat dhe kritikët kanë arsye të besojnë se ky bashkëpunim do të dalë jashtë pritshmërive, duke sjellë diçka të veçantë që lidhë Shkodrën me ritmet moderne që ka sjellë Nora Istrefi në skenë deri më tani.

Go to TOP