Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

Këngëtarja Nora Istrefi po punon për një projekt të ri muzikor.

Këtë herë autorja e “Amanet” ka bashkuar forcat me këngëtaren Eli Malaj.

Kështu ka bërë të ditur vet Nora në një postim në llogarinë e saj të Instagramit, ku dyshja shihen teksa bëjnë xhirimet për videoklipit.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Në videon e postuar nga Nora, dyshja shihen teksa bisedojnë me njëra-tjetrën të veshur me fustane elegante dhe me shumë stil.

Ndërkohë, kujtojmë që ky projekt i Norës vjen pas një tjetër bashkëpunimi të saj me këngëtarin Kushtrim Kelani “E hupa zemrën tanë”.

Ndërsa, Eli së fundmi u bë virale në rrjete sociale me performancën ‘live’ të këngës “Jeta prap vazhdoi”

Go to TOP