Një kamion dhe dy vetura përfshihen në një aksident te rrethi në Lakrishtë (VIDEO)

Një aksident trafiku ka ndodhur te rreth në lagjen Lakrishtë në Prishtinë.

Në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë.

Më poshtë mund të shihni pamjet e Klan Kosovës nga ky aksident

Go to TOP