“Mos u dorëzo”, po vjen nga Stresi

Reperi i njohur dhe fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Stresi po vjen me një këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes Instagramit, duke thënë se të shtunën publikohet kënga e re.

“Të shtunën del kënga “Mos u dorëzo”, është shprehur Stresi, duke thënë se dëshiron që të gjithë ta dëgjojnë këtë këngë.

Go to TOP