Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Metallica shihen duke bërë prova me flamurin e Shqipërisë të vendosur në prapavijë

Grupi i njohur, Metallica kanë habitur me një veprim të fundit.

Një video e grupit amerikan të ‘rocku’-t është bërë virale në rrjetet sociale, pasi ata teksa po bëni prova në prapavijë shihet i vendosur flamuri i Shqipërisë.

Ky moment është komentuar fansat e tyre shqiptarë, të cilët janë shprehur të lumtur dhe falënderues ndaj grupit me famë botërore për një gjest të tillë.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që Metallica shfaqen me flamurin kuq e zi, në vitin 2018 një foto e tyre me flamurin kombëtar u bë virale.

Atë kohë, fotoja është kërkuar dhe realizuar nga një djalë shqiptar që jeton prej vitesh në Londër, i njohur në rrjetet sociale si një prej fansave të zjarrtë shqiptar të Metallica.

Ndërkohë, një veprim i ngjashëm është bërë së fundmi edhe nga reperi me famë botërore, Drake.

Rap-artisti kanadez publikoi këngën “Polar Opposites”, ku përveç që përmend Prishtinën në tekstin e këngës, ai në videoklip gjatë tërë kohës u shfaq me flamuri kuq e zi.

Go to TOP